Hakkımızda

Kuzey Reklam hakkında herşey

Kuzey Reklam Hakkında

2011 yılında endüstriyel ve açıkhava reklam sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, bina cephe kaplama, reklam cephe tasarım, iç mekan tasarım, mimari ve tamamlayıcı ürünler, araç kaplama gibi bir çok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne Kuzey Reklam ailesi olarak yaptığımız her işte farklı ve özgün tasarımlar, şık, kaliteli, dayanıklı üretim, hızlı ve efektif çözümler sunmaya hep gayret ettik ve sektörde güvenilir ve öncü yerimizi korumak için her zaman en iyisini sunmaya çabalayacağız.

Müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımımız ve prensiplerinden ödün vermeyen çalışma şeklimiz bizi Sivas ve çevre illerde aranan ve lider firmalardan olma konumuna getirdi. Bunun yanında sektöre olan sorumluluğumuzun bilinciyle bir çok çözüm ortağı firmamıza, derneklere ve sektörel toplantılara hizmet etmekteyiz. Kuzey Reklam, inovasyon ve yaratıcılığa önem veren uzman idari kadrosu, kaliteli malzeme kullanarak ve ehil uygulamacılarla yaptığı işlere verdiğiniz olumlu geri dönüşlerle sektörde faaliyet göstermeye devam edecektir. Referansımız her zaman tamamladığımız işlerdir, tüm işlerimizi inceleyebilir, siz de tasarım ve talepleriniz için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünyada üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, sürekli gelişerek piyasada öncü olmak çabasındayız.

Misyonumuz

Reklam dünyasına yeni bir bakış açısı getirerek, müşterilerimizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Gelişmeye ve büyümeye her zaman açık olan bir firma olma çabasındayız.

Kuzey Reklam

2011 yılında endüstriyel ve açıkhava reklam sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, bina cephe kaplama, reklam cephe tasarım, iç mekan tasarım, mimari ve tamamlayıcı ürünler, araç kaplama gibi bir çok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

© 2015-22 KuzeyReklam. Tüm Hakları Saklıdır.