Kuzey Evleri

Modern ve Minimalist Yapılar

Anahtar Teslim Projeler

Kuzey Evleri Hakkında

Doğa ile iç içe, kuş cıvıltıları ile güne başlamak çoğu kişinin hayalleri arasında yer alır. Ahşap tiny house ve bungalov evler ise bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için tercih edebileceğiniz en sağlıklı ve uzun ömürlü yapılar arasında yer almaktadır. KuzeyReklam; sizler için ağaçları büyük bir ustalıkla işliyor ve sıcak bir yuva haline getiriyor. Dilediğiniz ebatta, tasarımda dizayn edilen tiny house modelleri ile ister doğanın ister mavinin keyfini doyasıya çıkarma keyifini yaşayabilirsiniz. İsterseniz seçtiğiniz bir arazi içinde bungalow evinizi konumlandırabilir ya da römorklu bir tiny house satın alarak istediğiniz yere evinizi de götürebilirsiniz. Çam ağacının eşsiz doku ve sağlamlığından ilham alınarak üretilen bungalov ve tiny house modelleri sizlere doğanın anahtarını tüm sıcaklığı ile sunmaktadır.

Bungalovu Konforlu Kılan Özellikler Nelerdir?

Ahşap, görünüş itibari ile hem estetik hem de geleneksel bir dokuya sahiptir. Ahşap tiny house ve bungalov evler insanı kendine hayran bırakan tasarımları ile hemen göze çarpar. Ahşap evler doğa dostu olmaları ve insan sağlığına zarar vermemeleri açısından da oldukça kullanışlı yapılardır. Isı yalıtımı konusunda da her mevsime ayak uydurabilen ahşap evler kış aylarında sıcak, yaz aylarında ise serin kalarak size konforu yaşatır. Ahşap, kolay işlenebilir olduğundan kısa sürede ev halini alabilir ve yapım aşaması betonarme evlere nazaran daha zahmetsizdir. Oldukça modüler olan ahşap evlerin aynı zamanda ekonomik olması da tiny house ve bungalovlara olan rağbetin artmasında epeyce etkilidir. Gerekli bakım ve tamir işlemleri aksatılmadığı takdirde ahşap evler çok uzun yıllar sizlere yuva olmaya devam eder. Depreme dayanıklılığı ise, ahşabın neden tercih edilmesi gerektiğinin cevapları arasında yerini alır. Sağlamlığı ile ön planda olan ahşabın insan psikolojisi üzerinde de iyileştirici etkileri vardır. Ayrıca birçok kronik rahatsızlığa da iyi gelir. Ahşap yapılar nefes alma özelliğine sahip olduğundan sizlere daha ferah ve sağlıklı yaşam alanı sunar. Bungalov ve tiny house inşası konusunda tüm ustalığını konuşturmayı başaran KuzeyReklam ise sizlere masif yaşamın rahatlığını sunmaya hazır.

Doğada Yaşamın Gözdesi Bungalov Evler

Kaliteli çam ağaçları sabır ve özenle işlenerek tiny house ya da bungalov halini alır. Normal evlere göre daha küçük ve ergonomik şekilde dizayn edilen bungalovların farklı modellerini görmek mümkündür. Ahşap evler; modern ya da rustik dokunuşları barındıran özellikleri ile dikkat çeker. Her beğeniye ve ihtiyaca uygun şekilde tasarımı yapılan ahşap evlerin farklı ebatlarını görmek mümkündür. Ufak ve taşınabilir bir ahşap ev hayali kuranlar için römorklu olan ürünler kullanışlı olacaktır. Hafif bir tasarıma sahip olan römorklu bungalovlar sizlere yolculuklarınızda eşlik eder. Bungalovların ön tarafında genellikle manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir veranda yer alır. Bungalovların ısı ve nem yalıtımı da oldukça güçlü şekilde yapılır. Çatı sistemlerinde de ahşap lambri ve shingle gibi koruyucu önlemler alınır. PVC doğrama özelliği taşıyan kapı ve pencereler, ahşap evinizin kötü hava şartlarından etkilenmesinin önüne geçer. Alt taban uygulaması sırasında da yalıtım önlemleri asla göz ardı edilmez. Ahşap rabıta, koruyucu boya, plywood gibi işlemler taban uygulaması sırasında uygulanır. İhtiyacınızı karşılamak için yeterli düzeyde su ve elektrik tesisatı ise ahşap bungalov evinizde yer alan özellikler arasındadır. Bazı tiny house modelleri asma kat özelliğine de sahiptir. Tek katlı ya da asma katlı olarak üretilebilen ahşap bungalov modelleri geniş aileler için de idealdir.

Doğada Yaşamın Gözdesi Bungalov Evler

Ahşap tiny house ve bungalovlar normal betonarme bir evde olan birçok detaya sahiptir. Yaşamınızı devamlı olarak rahatlıkla sürdürebileceğiniz ahşap bungalov evleri sadece haftasonu kaçamakları için de tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürün seçeneği ile hayallerinizi süsleyen ahşap ev yaşamına siz de adım atabilirsiniz. Aydınlık, şık, sağlam ve kullanışlı bir şekilde üretilen ahşap tiny house modelleri her zevke hitap eder. Güne bol oksijen, yeşil ve mavinin farklı tonları ile uyanmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan ahşap tiny house ve bungalov modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirirken bedeninize de şifa olacak ahşap evler ile tüm stresinizden arınabilirsiniz. Otel ya da pansiyon girişimlerinizde de KuzeyReklam'ın yıllarca yanınızda olacak kaliteli ahşap yapılarını tercih edebilirsiniz

Kuzey Reklam

2011 yılında endüstriyel ve açıkhava reklam sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, bina cephe kaplama, reklam cephe tasarım, iç mekan tasarım, mimari ve tamamlayıcı ürünler, araç kaplama gibi bir çok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

© 2015-22 KuzeyReklam. Tüm Hakları Saklıdır.